Musta-valge kirju isase kassi omanikule

Kõik mis igapäevaelust silma jääb

Moderaator: admin

Musta-valge kirju isase kassi omanikule

PostitusPostitas bahjiggity » 06 Mär 2011, 21:57

Tegemist suhteliselt noore ja tegusa kassiga, ilmus välja alles eelmisel kevadel. Selleks kevadeks on kass aga juba väga "isaseks" läinud, seega panen siia avalikku foorumisse appikarje omaniku suunas või ehk mõnele inimesele, kes teab ja oskab info omanikule toimetada..

On igati arusaadav, et isase kassi pidamine on väga mugav - poegi ta ju koju ei tassi. Samas paluks siiski arvestada, et isase kassi pulmaring ulatub üle terve küla ja külaelanike seas eksisteerib inimesi, kes EI NAUDI kassikusehaisu oma aiataimedel, garaazis, aknaklaasidel ja kõikvõimalikel muudel kohtadel, mida see tegelane lolli järjepidevusega märgistamas käib. Samuti ei näe ma põhjust, miks peaksin mina toitma võõrast kassi (aga just nimelt minu kassiluugi kaudu käib ta meie majapidamisruumides kassitoidu kallal einestamas) ja taluma võõra ülbiku agressiooni oma viksi ja viisaka kodukassi kallal.

Et ühesõnaga kui see kass ei saa lähiajal steriliseeritud, siis on jutt lühike ja ootab ees varjupaika minek.. Pärast siis saate ise klaarida seal trahvidega, et loom on nõuetekohaselt märgistamata ja hulgub ringi vabalt >(
bahjiggity

Mine Elust-olust

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline