Peetril uus külavanem

Kõik mis igapäevaelust silma jääb

Moderaator: admin

Peetril uus külavanem

PostitusPostitas Mairiika » 10 Mär 2011, 21:32

7.märtsil valis üldkoosolek külale uue külavanema- Margus Laula.
Olgu öeldud, et mul süda ikka väga valutas. Juba aasta algusest saadik ei olnud mul võimalik muutunud tööülesannete tõttu pühenduda ühiskondlikule tegevusele (ja külavanema roll on ühiskondlik tegutsemine) nii nagu oleksin tahtnud. Mulle ei meeldi teha asju poolikult. Sündis otsus ja valisin töö, mis kõigepealt leiva lauale toob. Peetri on vahva koht elamiseks. Buumi ajal plahvatuslikult kasvanud külas oli tore vaadata, kuidas inimesed, kes oma kodud valmis said, hakkasid huvi tundma ka naabrite vastu ja ringi vaatama, mis toimub. Igale järgmisele üritusele tuli uudistama järjest uusi inimesi. Külal on tubli eestseisus ja aktiivsete inimeste hulk. Suur aitähh, et te abiks olite- ilma teieta poleks mitte midagi õnnestunud, sest Peetri suuruses asumis üksi ühiskondlikus korras ilma erilise väljaõppeta olnuks päris keeruline eestvedajana tegutseda. Suur aitähh külarahvale, et te kaasa lõite. Ilma teieta poleks olnud mõtet sehkendadagi.
Hääletasin rõõmsalt ja siiralt Marguse poolt. Usun, et küla saab hoitud heades kätes. Soovin Margusele jõudu, jaksu, sitkust, kannatlikkust, vastupidavust, tegutsedatahtmist ja lusti.

Parimate soovidega
Mairiika
Mairiika

Mine Elust-olust

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline