Liiklusmured

Kõik mis igapäevaelust silma jääb

Moderaator: admin

Liiklusmured

PostitusPostitas weix » 12 Jaan 2010, 11:02

Tere,

Minul 2 küsimust Peetri küla liikluse kohta. Võib-olla on neid teemasi kuskil juba käsitletud ja jõutud ka mingisuguse tulemini või on olemas mingi hea põhjus miks asjad just nii hetkel on. Ilmselt on antud teemadega hästi kursis meie küla asjalik nn "juhtkond". Huvitav oleks teada ka mis teised külaelanikud hetke olukorrast arvavad?

1) Kitsaskohaks on viimasel ajal kujunenud pääs Tartu mnt-le. Kõige mugava on seda teha muidugi Raudkivi tee kaudu ja seetõttu on tekkinud sinna pikk autode järjekord, eriti hommikuti. Ega keegi ei tea, kas on siin lähiajal plaanis lisaks Raudkivi tee ristmikule luua veel mõni hea pääs Tartu mnt-le? Ma ei tea küll kui palju kasutatakse ja kui mugav on kasutada Tartu mnt-le pääsemiseks Vana Tartu mnt või läbi Assaku viivat teed, aga justkui tundub, et lõviosa Peetri külast kulgeb läbi Kuldala rajooni.

2) Samas kui Kuldala rajooni elanik autoga otse Peetri küla centrumisse ise ei pääse. Selleks peab tegema väikese ringi, mille üheks osaks on pääs Tartu mnt-le. Kas on välja pakutud (nt. Rae valla OV poolt) võimalusi, et sama küla elanikel oleks mugav ja hea oma küla piires liigelda?


Parimatega,

külaelanik Veiko
weix
 
Postitusi: 1
Liitunud: 12 Jaan 2010, 10:31

Re: Liiklusmured

PostitusPostitas TanelS » 03 Veebr 2010, 00:27

100% nõus, praegune olukord nõudab lahendamist!

Täna hommikul läks kuldala teelt tartu mnt-le jõudmiseks ~30min. Foori tsüklit tuleks kindlasti muuta seoses liikluskoormuse kasvuga, hetkel tekkinud natuke ebaaus olukord Kuldala kandi elanike suhtes.
TanelS
 
Postitusi: 1
Liitunud: 03 Veebr 2010, 00:14

Re: Liiklusmured

PostitusPostitas Poeesia » 07 Apr 2010, 11:07

Jah, minu arust on ka väga ebanormaalne, kui mees peab lapse lasteaeda viimiseks 30 minutit varem kodust väljuma, et saaks Raudkivi tee sabas passida. Ja-jah võite nüüd öelda, et viigu jala. Aga asi on põhimõttes. Miks peame meie (Kuldala elanikud) Peetrisse minemiseks kilomeetreid kulutama, kui võiks ka otse? Samas kui kogu Peetri voorib meie maja eest muudkui mööda. Absurd!!! Ja kas me peaks Suurekivi põigu ja Suurekivi tee inimestele ka tõkkepuu ette panema Aruheina tee otsa? Las käivad ka ringiga, läbi oma "laheda" tõkkepuuga varustatud teelõigu.
Poeesia
 
Postitusi: 3
Liitunud: 07 Apr 2010, 10:53

Re: Liiklusmured

PostitusPostitas marx » 20 Apr 2010, 09:53

Kasutaja avatar
marx
 
Postitusi: 57
Liitunud: 13 Jaan 2009, 13:36
Asukoht: Vägeva tee 45


Mine Elust-olust

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron