Tere kevad, ilusad koerte junnid!!!!

Kõik mis igapäevaelust silma jääb

Moderaator: admin

Tere kevad, ilusad koerte junnid!!!!

PostitusPostitas Pätu » 31 Mär 2009, 19:00

Tore, et hakkab lumi lõpuks ometi sulama! Aga kahjuks varjutab ilusat kevadet üks kurb tõsiasi, et meie küla elanikud, ei suuda oma koerte järelt koristada. Ausalt öeldes on see lausa rõve, kui ma oma lapsega jalutan ja ta lihtsalt sinna junni sisse astub, kui ma pole piisavalt kiire olnud, et teda sealt ära rabada.
Siinkohal jälgin ma eriti hoolega koeraomanikke ja teen ka pilti, et siis hiljem selle eest trahvi teile saadakse teha!
Olgem viisakad teiste inimeste vastu ja koristage oma lemmikloomade järelt!
Kena kevadet kõigile, ka neile kellel koeri pole :P
Pätu

Re: Tere kevad, ilusad koerte junnid!!!!

PostitusPostitas Lullu » 21 Juun 2009, 22:12

Usun, et kõik koeraomanukud koristaksid oma koera järelt, kui külavahel oleks peale pargi ka mujal prügikaste kuhu need junnid visata. Majaelanikel on ju prügikastid lukus ja siis käidgi pool küla läbi junnikott näppus! :x
Lullu

PostitusPostitas Imy » 03 Sept 2009, 22:00

Koeraomanikel, kes põhimõtteliselt ei korista enda looma järelt, jääb õigust ülegi. Ehe näide oli täna Küti teel, kus paarike jalutas oma koeraga ja kõik, mis koer endast maha jättis, sinna ka jäi. Ma siis mainisin, et võiks ikka ära koristada, aga seepeale vastati, et see pole kellegi maa, keda see häirib, neid ei häiri ja miks mind peaks häirima, see pole ju minu hoov. Kas me sedasi oma küla puhtana hoiamegi?
Imy

PostitusPostitas raitsa36 » 14 Okt 2009, 20:21

:twisted: Seda ükskõiksust külas palju.
Ega enne keegi midagi ei liiguta, kuid enda miskit jamasti ole või selle jama sisse ei astu!
Kasutaja avatar
raitsa36

PostitusPostitas Merlin » 28 Okt 2009, 16:18

No tegelikult on koeraomanikel juba kujunenud teatud piirkonnad, kus käiakse ja sinna on hakatud ka koristuseks mõeldud kotte koos prügikastiga paigutama.
Ise olen ka koeraomanik, kuid enda koera järelt koristan küll, sest ei tahaks küll kellegi koerajunni sisse astuda ju.

M.
Merlin

PostitusPostitas Terjesimona32 » 28 Dets 2009, 18:27

Olen ise ka armsa koera omanik,kes ka igakord oma looma järgi koristab.
See nagu iseenesest mõistetav ega häiri mind sugugi .
Olen ka selle kotikesega pool küla läbi jalutanud ja ei ole veel täheldanud kellegi pilke ega ka enneast halvasti tundnud.
Kahjuks aga seda kõik koeraomanikud ei tee ja leian isegi oma maja übrusest hulgal junne ,mis vajaksid korjamist.

Ilusat Vana-Aasta Lõppu kõigile.
Terjesimona32

Mine Elust-olust

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline