Liikluskorralduse muutus!

Teated külaelanikele

Moderaator: admin

Liikluskorralduse muutus!

PostitusPostitas prodigy » 29 Aug 2009, 15:48

Lõpuks ometi on siis see kitsas Mõigu tee tehtud ühesuunaliseks. Alates eilsest 28.08.09 enam Mõigu teelt Tartu maanteele välja sõita ei tohi. See tähendab siis et saab hakata burksi putka juurest külasse sisse keerama :)
Kasutaja avatar
prodigy

Re: Liikluskorralduse muutus!

PostitusPostitas kixr » 01 Sept 2009, 05:53

see hea :)
kixr ;)
kixr

PostitusPostitas Merlin » 28 Okt 2009, 16:14

Algul jäi mul muidugi see punane märk tellisega kahesilma vahele (esimene päev, kui muudatus tehti), siis vedas, et keegi vastu ei tulnud.. Kuid muidugi on see ühesuunaline tee mõistlik, aga selle fooriga võiks küll miskit ette võtta, sest ma olen juba 2 korda seal eluga pääsenud. See foor põleb väga vähe rohelisena ja pikalt punasega ja lisaks kui tartu mnt suunal on foor kollaselt minemas punaseks, põleb Raudkivi tee suunal roheline. Ja kui mõni Tartu mnt suunal otsustab pedaali veel viimase kollasega põhja litsuda, siis on seal suur oht avariiks. Minule oleks seal üks auto ja veoauto sisse sõitnud.

Aga paistab, et see pole meie viimane muutus liikluses : http://www.peetri.ee/lahendused-moigu-pudelikaelale/ .

M.
Merlin

PostitusPostitas mairiikak » 29 Okt 2009, 20:13

Hea külaelanik, ole liiklusmärkide jälgimisel tähelepanelik. Muudatusi tuleb lähinädalate jooksul veelgi. Üks nutikas naine meie külast tegi asjaliku ettepaneku muuta peatee olemust Aruheina- Mõigu tee ristmikul. Sinna paigaldatakse peagi uued märgid. Mitte elanike kiusamiseks, vaid liikuse mõistlikuks sujumiseks ja turvaliseks liikluseks.
mairiikak

PostitusPostitas Merlin » 23 Nov 2009, 23:06

No see oli üks loogiline lahendus ka sellel teel, et sinna peatee märk pandi. Kuid nii huvipärast küsin, et kas see osa teelõigust, mis on kahesuunaline tehakse kunagi laiemaks ka?

M.
Merlin

Mine Teated

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist